смакота смакота смакота
смакотасмакота смакота
лучшие рецепты варенья
Рецепты маринадов
фото рецепты
рецепты запеканок
рецепт чебуреков.рецепт пирожков
рецепты простых бутербродов
рецепты запеканок
как приготовить кашу
Секреты выпекания хлеба
пельмени равиоли
припрвы к картофелю
Новости Интернета
Блюда с фасолью
Яндекс.Метрика
Пасха кулич рецепт как приготовить
новости месяца на сайте смакота
фото рецепты приготовления блюд
конфеты в домашних условиях
Новости интернета
Друзья сайта
твой рецептик

Ефективність та особливість крему і свічок Овестин

Препарат Овестин є сучасним гормональним засобом. Його основним компонентом є такий жіночий гормон, як естріол. Свічки і крем, що випускаються цією серією препаратів, допомагають відновлювати слизову статевих органів, особливо в період менопаузи.

Особливі властивості і показання до застосування свічок та крему

Лікарська серія препаратів Овестин використовується з метою лікування різних гінекологічних хвороб і порушень. Овестин свічки фахівці призначають:

• При виникненні проблем зі слизовими сечостатевої системи.

• В разі виявлення безпліддя.

• З метою підготовки до планової операції в гінекологічній сфері.

• Для лікування деяких інфекційних недуг.

• Підтримки слизових в нормальному стані при виникненні менопаузи.

Крем Овестин призначають при схожих ситуаціях, але з невеликою різницею. Крем, на відміну від свічок, має велику концентрацію діючої речовини, тому його виписують в ситуації, коли слизові знаходяться в жалюгідному стані, або розвинена недуга носить гострий характер.

ОвестинВ цілому дія препарату, як однієї форми, так і іншої досить схожі. Овестин в свічках або у вигляді крему сприяє загоєнню тріщин, ран і пошкоджень в області піхви, відновлює природний баланс мікрофлори. Засіб ефективно підтримує імунні функції, усуває запальні процеси і активує регенерацію тканин і клітин.

Особливості форми випуску

Свічки і крем із серії препарату Овестин випускаються з особливою концентрацією діючої речовини. Крем виготовляють в окремій металопластиковій тубі об'ємом п'ятнадцять грамів і з концентрацією естріолу один грам. У комплекті до крему для зручності його застосування входить спеціальний пластиковий дозатор з аплікатором.

Свічки мають менше дозування - п’ятсот міліграмів. В одній упаковці зазвичай продають п`ять свічок. Тільки фахівець після ретельного обстеження може призначити той чи інший вид препарату, тому самостійно підбирати його не варто.

Існуючі замінники Овестину

Лікарські засоби “Ovestin” мають різні ціни, які безпосередньо залежать від форми випуску, концентрації основного компонента і кількості засобу в упаковці. Повноцінним замінником Овестину може бути Естрокад, Ельвагін, Естріол. Крем цієї серії препаратів може бути замінений на Дивігель, Естрожель. Що стосовно вартості таких аналогів, то вони не завжди коштують дешевше, ніж оригінал.

выпечка с фото лодочки из огурцов салаты рецепты с фотографиями мясные блюда рецепты фото рецепты вторых блюда оформить бутерброды фото
 
оформить бутерброды фото салаты с фото лодочки из огурцов бутерброды с икрой блюд из свекнины блюда из риса
Копирование разрешено только с ссылкой на источник
Написать письмо ©Smakota.